Header
Ana sayfa | Site haritası | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | Bize Yazın Sisteme Giriş - Kayıt
  Sitede ara     » Gelişmiş Arama
 
Bölümler
RSS desteği
Mailinizi ekleyin
Anket
EVET
HAYIR


Biz Kimiz ?

image

1989 yılında kuruludu .Firmamız kurulduğunda sadece bir müşterisi vardı.İlkeli,aktif ve konuların üzerine derinlemesine gitmesi nedeniyle kısa sürede İstanbul ili ve çevreside adını duyurmuş mükelleflerce aranır duruma gelmiştir.1994 yılından itibaren Türkiye’nin dört bir yanından hizmet teklifleri almıştır.Genellikle Döviz Büroları,Faktoring,Finansal Kiralama,Aracı Kurum,Tüketici Finans Kurumu,Kuruluş,Hisse Devri İşlemleri ve Yatırım Danışmanlığı konusunda uzmanlaşmıştır.
1997 yılından itibaren Dünya’nın çeşitli ülkelerinde şirket ve şirket şubeleri açılışı yine yabancı Şirketlerin Türkiye’de şirket ve şube açmalarına aracılık etmiştir.Bu bağlamda adından dünyanın çeşitli ülkelerinden bahsedilir duruma gelmiştir.

2005 Yılında Atlantik Gözlem Danışmanlık ve Denetim Hizmetleri A.Ş ‘nin bir kısım hissesini devralmıştır.2005 yılından itibaren iştirakımız olan Gözlem Denetim ve Danışmanlık A.Ş. vasıtası ile Denetim faaliyetlerine başlamıştır.

2006 yılında Çizgi Hukuk Bürosu ile özel anlaşma yaparak şirketlere Hukuki danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.Böylece Grubumuz Denetim,Mali Müşavirlik ve Hukuk Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.